Hakkımızda

NRDLIFE ailesi olarak biz; sizlere ve değer verdiğiniz kişilere en az sizler kadar önem veriyoruz. Bu nedenle başka bir yerde bulamayacağınız kadar özel, ilginç, sizi ve karşınızdaki kişiyi tatmin edecek hediyeleri sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Duygularınızı eşsiz bir şekilde ifade etmek, sevdiğiniz kişilere unutamayacakları bir an yaşatmak için yıldönümü, doğum günü gibi özel günlerin yanı sıra sevgilinize, annenize, babanıza, arkadaşlarınıza, evinize ve kendinize alabileceğiniz ilginç, anlamlı ve “kişiye özel” seçenekler ile yüzlerce hediyeyi sizlerle buluşturuyoruz. Siz siparişinizi veriyorsunuz; biz de siz müşterilerimize özel olarak hazırlıyor, özenle paketliyoruz.

Hızlı teslimat ve yüzde yüz güvenli alışveriş ayrıcalığı ile farklı olabilme hazzı ve zaman kaybı olmadan doğru ürünü bulma mutluluğu vazgeçilmeziniz olacak. Nrdlife.net Online hediye ihtiyacınızı en hızlı ve uygun koşullar ile size sunmak üzere tasarlanmıştır. Her türlü hediye fikirlerinizi hayata geçirebileceğiniz özgün ve yenilikçi seçenekler ile özel gün ve kutlamalarınızı sizin için en keyifli hale getirmeyi hedefler.

Nrdlife.net olarak amacımız ; En kaliteli ürünleri internet kullanıcısına sunmak ve hediye arayışıyla geçirilen zamanı en aza indirgemektir. İnternetten yapılan satışlarımız ve kurumsal hediye projelerimiz sayesinde, hediye seçimlerinizi mümkün olduğu kadar kolaylaştırmak ve zevkli hale getirmek en önemli ilkemizdir.

‘’Sevgi en güzel hediyedir. Sevgiyle verilen her hediye daha değerlidir.”